Napisane przez: www.jobster.pl | Wrzesień 11, 2009

FOSTER aktualnie poszukuje:

W związku z dynamicznym rozwojem, FOSTER aktualnie poszukuje:

Kandydata/ki do pracy w działach: Work and Travel USA i/lub podatków.
Miejsce pracy: Warszawa, REF: #JOBWT01

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.
  • Doświadczenie w programie typu: Work and Travel USA / High School USA / Work and Study Australia / Inny (np. były uczestnik programu).
  • Studia zaoczne.
  • Bardzo dobra znajomość programów Word, Excel oraz Outlook Express.
  • Dyspozycyjność (praca na pełny etat).
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy z klientami.
  • Przyjmujemy aplikacje od osób z Warszawy lub okolic.

Obowiązki:

  • Koordynacja programu Work and Travel USA lub innych (Rok Szkolny w USA / Internship / Work and Study Australia).
  • Koordynacja programu „Zwrot podatków”.
  • Obsługa klienta.
  • Pomoc w innych działach.

Oferujemy:

  • Umowa o prace po okresie próbnym
  • Atrakcyjny system prowizyjny.
  • Możliwość stałej współpracy przy wszystkich programach.

!!UWAGA!! Prosimy przeczytać uważnie przed wysłaniem aplikacji!!!

  • Zgłoszenia przyjmujemy TYLKO w postaci elektronicznej – tzn e-mailem. Prosimy nie dzwonić i nie wysyłac aplikacji faxem.
  • CV i list motywacyjny należy napisać w jęz. angielskim w programie MS Word – nazwa pliku według wzoru podanego poniżej:

    Plik Życiorys: Nazwisko_Imie_resume np. Kociuba_Michal_cv;
    Plik List motywacyjny: Nazwisko_Imie_letter np. Kociuba_Michal_list.

  • W temacie e-maila prosimy wpisać Nazwisko i Imie oraz numer referencyjny.
  • CV i listy muszą byc w wysłane razem (tzn. w jednym mailu).
  • W liście prosimy okreslić swoje oczekiwania finansowe.
  • Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres cv@jobster.pl
  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Aplikacje, które nie spełniają powyższych wymagań nie bedą rozpatrywane.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Kategorie